Münzen Auktion Essen Karla W. Schenk-Behrens Nachf. (Essen)
66 wyników Filtruj
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 6867 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18277 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18371 (1 egz.)
Bibliogr. s. 5, 44.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18361 (1 egz.)
Są egzemplarze dostępne do wypożyczenia: sygn. III 9073 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 19953 (1 egz.)
Römische Münzen, byzantinische Münzen : Zürich [...], Hotel Bauer au Lac [...], 29. Mai 1974. - Zürich : Bank Leu, 1974. - 54, [2] s., [1] k. tabl. kolor., XXX s. tabl. ; 30 cm + Schätzungen : [2] s. + Erzielte Preise : 3 s.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 12228 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18378, Kat. 14600 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20149/1 (1 egz.)
Antike Münzen, numismatische Literatur
Tyt. okł.: Antike Münzen, numismatische Literatur.
Bibliogr. s. 4-7.
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 6917 (1 egz.)
Bibliogr. s. 4-7.
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18372 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20382/1 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. Kat. 17650 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18374 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 9768 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20156 (1 egz.)
Zapytaj bibliotekarza: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 18376, Kat. 15738 (2 egz.)
Zapytaj bibliotekarza o dostępność egzemplarzy do wypożyczenia: sygn. Gabinet Numizmatyczny sygn. III 20181 (1 egz.)